Rzuc Papierosa

Sok noni: aspirina starożytności jako doskonały suplement diety

Szukasz całkowicie naturalnego i bezpiecznego w stosowaniu suplementu diety, który podniesie Twoją odporność i pozwoli zapobiec niemal każdej chorobie cywilizacyjnej? Koniecznie więc każdy dzień musisz rozpocząć od wypicia soku z noni, który stał się ostatnimi czasy hitem wśród osób dbających o zdrowie.

Soczysty owoc, który leczy

Sok noni pozyskuje się z owocu zwanego morwą indyjską, który stanowi tradycyjną roślinę leczniczą dla mieszkańców wysp Polinezji, położonej we wschodniej części Oceanii. Owoce z morwy są niezwykle bogate w cenne witaminy i minerały, a uzyskany z nich sok pozwala uzupełniać zwłaszcza niedobory witaminy A, B, C, E, a także wapnia, potasu, sodu, fosforu oraz magnezu.

Potwierdzone działanie medyczne

Prowadzone badania naukowe jednoznacznie wykazują, że pity regularnie i w okresie co najmniej kilku miesięcy sok noni wykazuje silne działanie antybakteryjne, antygrzybiczne, a także przeciwzapalne. Dzięki temu wspiera leczenie m.in. nowotworów, chorób bakteryjnych, zapalenia mięśnia sercowego, sepsy, a także skutecznie obniża poziom złego cholesterolu. Sok z owoców morwy przyśpiesza również przemianę materii, dzięki czemu jest skuteczną bronią przeciwko nadwadze.

Kiedy pić sok?

Sok noni należy wypijać koniecznie na czczo, najlepiej od razu po przebudzeniu. Po jego wypiciu przez 30 minut nie jest ponadto wskazane przyjmowanie leków, wszelkich używek oraz mycie zębów.

Źródło informacji: http://www.lubienoni.pl/

Scroll To Top